Wszystkie kategorie
EN

Siatka przeciw owadom

Strona główna>Produkty>Siatka przeciw owadom

anty
owad
50 Mesh Rolnicza siatka przeciw owadom do szklarni
50 Mesh Rolnicza siatka przeciw owadom do szklarni

50 Mesh Rolnicza siatka przeciw owadom do szklarni


Zaprojektowany, aby zapobiegać przedostawaniu się szkodliwych owadów, takich jak wciornastki, mszyce, miniarki, chrząszcze, mączliki itp., które mogą zagrażać produkcji roślinnej. 


Wspólne oczka: 10x16'(40 mesh), 10x20'(50 mesh), 6x6' i 6x9'

Dostępny kolor: przezroczysty, czarny, zielony...Opis

1. Surowce siatki przeciw owadom to 100% Virgin HDPE i 3%-5% dodatki anty-UV. 

2. W przypadku siatki na owady o oczkach 50, jest ona również nazywana siatką na owady 20x10 (20 nitek monofilamentowych na jeden centymetr w kierunku osnowy i 10 nitek monofilamentowych na jednym centymetrze w kierunku wątku). Ze względu na wyższą gęstość, Nadaje się do zwalczania wirusów i wciornastków ogólnie w uprawach owoców i warzyw.

3. Oprócz zwalczania różnych owadów, dzięki siatce na powierzchni produktu, wiatr może normalnie płynąć i regulować wlot światła słonecznego, aby lepiej kontrolować temperaturę i poziom wilgotności w szklarni.

Specyfikacje:
Pozycja
50 mesh Rolnicza siatka przeciw owadom (20x10)
Surowiec100% nowy HDPE + 3%-5% UV
Maszyna dziewiarska
Chwytak-Pocisk Maszyna
FormaMono i Mono
KolorPrzezroczysty, Czarny, Zielony...
Gram Gram120 g / m140 do XNUMX g / mXNUMX
Maksymalna szerokość produkcji5.2m
Regularna długość
100m, 200m, 300m...
Żywotność użytkowania3-5 lat
Opakowania

Pakowanie w rolkach z zagęszczonymi workami PE, papierową tubą i kolorem

 Etykiety

Zalety produktu

(1) Produkowane z maszynami pociskowymi importowanymi z Europy (Sulzer), sprawiają, że ogólna struktura, rozmiar i jakość produktu są zgodne z rynkiem europejskim.

(2)QUV (przyspieszony tester starzenia) 

图片 1

Jest to obecnie jedyny producent z testerem UV w chińskim przemyśle siatek z tworzyw sztucznych. Symulując światło słoneczne, przyspieszając starzenie się produktów, testując żywotność różnych produktów i zapewniając dokładniejszy okres gwarancji.

(3) Centrum Kontroli Jakości
W branży tworzyw sztucznych dysponujemy najbardziej kompletnym sprzętem do kontroli jakości, takim jak QUV, tester wytrzymałości tkaniny, tester współczynnika zacienienia, tester wilgotności surowca itp.

2

(4) Dostosowana usługa

1. Dwie strony siatki przeciw owadom nazywane są stroną wzmocnioną. Szerokość wzmocnionego boku można dostosować do wymagań klienta, takich jak 1 cm, 2 cm, 3 cm lub 3.5 cm; 

2. Wzmocnione brzegi można znakować nitkami w różnych kolorach, poza tym iNa środku siatki można dodać kolorową przędzę lub zwiększyć wzmocnioną krawędź zgodnie z wymaganiami klienta.

4. Kolor i rozmiar produktu można dostosować, a MOQ wynosi zwykle 3 tony. Jeśli jest to zwykły rozmiar, nie ma MOQ i może być produkowany z zamówieniami innych klientów.

Zastosowanie

Stosowany głównie do ochrony różnych upraw szklarniowych (dyni, ogórków, melona, ​​ziemniaków, pomidorów, bakłażana, papryczki chili...) przed szkodnikami i poprawy produktywności.

Kolaż_Fotor(1)

ZAPYTANIE