Wszystkie kategorie
EN

Mata do zwalczania chwastów

Strona główna>Produkty>Mata do zwalczania chwastów

Ziemia
Biała polipropylenowa osłona podłoża do szklarni

Biała polipropylenowa osłona podłoża do szklarni


Biała osłona gruntowa PP (bariera chwastów), ponieważ może odbijać światło, więc ogólnie stosowana w szklarniach w celu zwiększenia poziomu światła w szklarni


Kolory linii: zielony, niebieski, czarny (zaakceptuj dostosowanie)

Opis

1. W przypadku tej białej okrywy z polipropylenu, różniącej się od czarnej okrywy gruntowej, jest ona tkana przez maszynę pociskową, co również sprawia, że ​​biała okrywa gruntowa jest bardziej płaska.

2. W porównaniu z czarną okrywą naziemną, biała okrywowa może odbijać światło. Z jednej strony może zwiększyć poziom światła w szklarni. Z drugiej strony może również zmniejszyć akumulację ciepła na gruncie szklarni i obniżyć temperaturę gruntu. Więc jest ogólnie stosowany do upraw o wysokich wymaganiach oświetleniowych.

Specyfikacje:
PozycjaPodłoga z białego polipropylenu
Surowiec100% PP + UV
Maszyna dziewiarskaMaszyna pociskowa
KoloryBiały, Brązowy...
Regularna gramatura90gsm, 100gsm, 110gsm i 120gsm
Maksymalna szerokość produkcji5.2m
Regularna długość100m, 200m..
Opakowania

Pakowanie w rolkę z papierową tubą, workami PE i

Kolorowa etykieta

Zalety produktu

(1) Wyprodukowane z maszynami pociskowymi importowanymi z Europy (Sulzer), sprawiają, że ogólna struktura, rozmiar i jakość produktu są zgodne z rynkiem europejskim.

(2) Biała polipropylenowa osłona gruntowa (mata kontrolna chwastów) może skutecznie odbijać promienie słoneczne, a odbite promienie słoneczne oświetlają liście w dół, dzięki czemu liście roślin mogą otrzymywać światło słoneczne po obu stronach, promować fotosyntezę roślin i przyspieszać wzrost uprawy.

(3) Centrum Kontroli Jakości

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszą „Procedurą kontroli jakości” w kolumnie Jakość i certyfikat

W branży sieci rolniczych mamy najbardziej kompletny sprzęt do kontroli jakości, taki jak QUV, tester wytrzymałości tkaniny, tester współczynnika zacienienia, tester wilgotności surowca itp.

2

Zastosowanie

Biały polipropylenowy okrywowy grunt (mata kontrolująca chwasty) jest szeroko stosowany w szklarniach, takich jak truskawki, papryka...

ZAPYTANIE